23. července 2014

Výběr svatební kytice

Svatební květina je ozdobou nevěsty. Měla by podtrhovat její krásu, a je proto velmi důležité zvolit správnou velikost, tvar, barevnost i kombinaci květin, které budou odrážet vkus a povahu nastávající nevěsty. Konečný výběr by měl tvořit téma, které se bude prolínat celou svatbou, ať už si nevěsta přeje třeba jen základní svatební květinový dekor, či bohaté zdobení.

Při volbě jednotlivých květin se nevěsta nemusí obávat žádné chyby. Důležité je pouze to, aby se jí výsledek líbil a odrážel její preference. Dobré je vždy pamatovat na to, že méně je více. Naše floristky věnují každé nevěstě speciální a velmi individální péči, aby byl výsledný efekt nápaditý a tak jedinečný, jako je samotná událost svatebního dne.

Při zvažování výběru svatební kytice je vždy dobré, pokud má nevěsta dopředu svou představu, kterou by chtěla realizivat. Může se nechat inspirovat pěkným obrázkem v časopise či na internetu, nebo i symbolikou květin, kterou by ráda do aranžmá promítla. Květinová výzdoba nemusí vždy znamenat velké výdaje a nevěstě se vždy snažíme vyhovět v rámci jejího rozpočtu. Příkladem může být využití květin, které jsou právě v sezóně, díky čemuž může být ušetřena nemalá částka.

Barva květinové výzdoby by měla korespondovat nejen s oblečením nevěsty a ženicha, svědků a drůžiček, ale také s prostředím, ve kterém bude probíhat obřad a svatební hostina. Ať už bude výzdoba skromná, či opulentní, podstatné je, aby byla osobitá. Dnes Vám přinášíme ukázku několika překrásných letních svatebních kytic, které si u nás nechaly nevěsty uvázat.
 
 Krásný den! ♥Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za Vaši návštěvu i komentáře!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...