10. srpna 2014

Kuchyňské doplňky

Kuchyně bývá ohniskem každého domova. Je to místo, kde se nejčastěji setkáváme u společného jídla, kde si povídáme, sdílíme zážitky z celého dne, připravujeme lahodný čaj i kávu, pečeme koláče a vaříme rodinné recepty. Je to také právě kuchyň, kterou si každá hospodyňka obzvláště opečovává a šperkuje ji pěknými textiíliemi, potraviny schovává do úhledných dóz a jídlo servíruje na oblíbeném nádobí. 

V našem obchodě si můžete vybrat nespočet doplňků pro královnu svého domova- kuchyňské chňapky, utěrky, váhy, zapékací formičky, hrníčky, stojánky na náčiní a mnoho dalšího. Pokud svůj interiér stylizujete do francouzského venkova, skandinávské střídmosti, nebo se Vám jednoduše líbí originální kousky, pak si u nás jistě vyberete.

                                                                                             Krásný den! ♥


Nádobí Mynte od značky Ib Laursen se stalo jakousi ikonou jednoduchého, avšak romantického, skandinávského designu v našich domovech. Jeho výhodou je možnost kombinování všech barev, při němž nelze šlápnout vedle.

Struhadlo na sýr či plechové dózy s recepty? Pokud preferujete bílé, čisté a přesto originální kousky, pak Vás tyto jistě potěší.

Chňapka by neměla chybět žádné hospodyňce. Pokud má navíc pěkný potisk, stává se zároveň ozdobou, kterou se nemusíte bát vystavit.
Kvalitní utěrka Ib Laursen s krajkou i kuchyňská retro váha od Katie Alice díky svým neutrálním tónům hravě zapadnou do každé kuchyně.


Pokud schováte sypké a suché potraviny do pěkných dóz, pak budou nejen lahodit oku, ale navíc budou ukryty před případnými moly a dalšími nechtěnými návštěvníky. Závěsné košíčky můžete využít na příbory, ubrousky, svíčky, nebo do nich můžete schovat vázičku s květinami. Vaše kuchyň bude působit útulně i prakticky.

Bílomodrá kombinace i kostka jsou nezbytnými znaky venkovského stylu. Pokud se navíc snoubí s neotřelým designem, stanou se jistě takové kousky těmi nejoblíbenějšími.

2 komentáře:

  1. krásné!!:)a mynte růžová se zelenou vypadají super!
    Lucka K

    OdpovědětVymazat
  2. amazing blog..amazing pictures..cant wait your next post.. all the best..greetings from Croatia, Martina Ž :)

    OdpovědětVymazat

Děkujeme za Vaši návštěvu i komentáře!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...