18. ledna 2015

Zimní svatby

Svatby v zimních měsících jsou v posledních letech čím dál více oblíbenou záležitostí. Obřad v tuto dobu má svá pro i proti, a na ta se dnes podíváme. První zřejmou nevýhodou je daleko větší pravděpodobnost nepříznivého počasí. Musíme počítat s tím, že nás může zastihnout déšť, sníh, bláto a silný vítr. V každém případě se u zimních svateb počítá s tím, že obřad i oslava budou pořádány v uzavřených prostorech, a tudíž se lze takové nepříjemnosti vyhnout.

Výhodou svateb v zimě je menší procento obřadů, než je tomu na jaře a v létě, a tudíž máte daleko větší šanci opatřit si přesně ty správné šaty, kapelu, cukráře i restauraci. Pokud se obáváte, že v těchto měsících neseženete krásné květiny, pak pro Vás máme dobrou zprávu. Je sice pravda, že v létě bývají některé druhy lépe k sehnání a vycházejí i levněji, avšak v dnešním příspěvku přinášíme důkaz, že i zimně laděné kytice mohou vypadat nádherně. Pokud byste nejraději vybírali ze sezónních odrůd, pak se můžete zaměřit na pryskyřníky, alstromerie, kaly, jiřiny, gerbery, lilie, eustomy, tulipány a samozřejmě růže. Která z našich kytic se Vám líbí nejvíce?


1 komentář:

  1. Ahoj Sandři!!
    Nádherné kytice! Mě se hrozně líbí zimní svatby - jednou jsem někde viděla svatební šaty se zimním venkovním kožíškem a od té doby po tom šilhám. :D
    Měj se!!
    Světla

    OdpovědětVymazat

Děkujeme za Vaši návštěvu i komentáře!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...