29. května 2016

Zázračný arganový olej

Arganový olej patří mezi skutečné přírodní zázraky. Jeho hlavní předností je využití při výrobě kosmetických produktů. Vliv tohoto oleje je přímo balohodárný. Pleť po něm nádherně září zdravím a mladistvostí. Olej je vhodný pro každodenní použití a výborně se hodí i pro problematickou pokožku, která trpí na akné, ekzémy či růžovku. U nás v obchůdku si můžete zakoupit produkty Oli-Oly, které jsou 100% přírodní, organické a z toho nejkvalitnějšího, za studená lisovaného, arganového oleje.

Argánie roste pouze v určitých částech Maroka, a proto je získaný olej považován za jeden z nejvzácnějších na světě. Je znám také pod pojmem "tekuté zlato", a to pro svůj vysoký obsah minerálů, antioxidantů a vitamínů. Hodí se k použití na tělo, obličej, nehty, vlasy a má příznivé účinky i na naši duši. Jamile tento lej mládí a krásy jednou vyzkoušíte, už nebudete chtít jinak! ;-)

Luxusní přírodní mýdlo na tělo s velmi příjemnou sladkou nebo svěží vůní. Působí příznivě na stabilizaci ochranného filmu pokožky a má vyživující a hydratační účinky. Obsahuje arganový olej, vitamin A a omega 3 a 6 s mastné kyseliny.

Výživný krém na ruce má lehkou texturu, která se snadno vstřebá a nezanechává mastný pocit. Nehty jsou po něm lesklejší a ruce hydratované a jemné. Na výběr ze sladké nebo svěží vůně.

Šumivá koule do koupele s arganovým olejem pro skutečné požitkářky. Na výběr ve třech různých vůních.

Hydratační tekuté mýdlo s pumpičkou nechá pokožku krásně vláčnou a voňavou.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za Vaši návštěvu i komentáře!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...