30. listopadu 2015

Ten pravý čajový dýchánek

Není nad to se při chladném večeru zachumlat pod deku s dobrým čajem, který zahřeje, pohladí na duši a navnadí chuťové pohárky. Ty pravé sypané čaje jsme hledali dlouho...a myslíme, že jsme pro vás vybrali opravdu ty nejlepší! Značka Luis Tea Collections nabízí báječné směsi ovocných, černých i zelených čajů, ochucených cukrů i delikátních čokoládových bonbónků, které si musí zamilovat každý gurmet.

Pokud tedy začínáte hledat ty pravé dárky na Vánoce, nebo pouze chcete rošířit sbírku čajů ve vaší poličce, tak vězte, že v tomto případě nelze šlápnout vedle. Vybrat si u nás můžete z krásně balených čajů v krabičce, vánočním kornoutu, plechovce, dárkové knížce, poštovní obálce či papírovém sáčku. Poštovní obálky plněné čaji navíc můžete skutečně odeslat a udělat tak radost hned dvakrát! U čajů v našem obchůdku navíc máme i testery, tak si k nám přijďte přivonět a potěšit sebe i své blízké. Těšíme se na vás! :-)

Vlevo - set vánočních čajů v krabičce s ochucenými cukry. Vpravo - báječné ochucené cukry, které pozvednou čaj ještě o level výše.

Vlevo - čokoládové bonbónky. Vpravo - sypané vánočné čaje v papírových sáčcích.

Vlevo - designové čaje v papírových sáčcích. Vlevo - dárkové knížky s vydatnými ovocnými čaji.

Vlevo - dárkové čaje s bambulkami. Vpravo - čajové kornouty.

Vlevo - závěsné vánoční kornouty. Vpravo - vánoční obálky s čajem.

Vlevo - čajové obálky s romantickými motivy. Vpravo - vintage plechovky se sypanými čaji.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za Vaši návštěvu i komentáře!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...