9. června 2014

Vůně květin

Vliv vůní na naši psychiku, chování i dlouhodobou paměť, je zřejmý. Aroma levandule v nás aktivuje pocit klidu a spokojenosti, zmírňuje depresi a dokonce i pooperační bolest, eukalyptus zvyšuje bdělost, sedmikrásky odstraňují bolest hlavy, zatímco růže snižuje náš krevní tlak a zpomaluje dýchání.  Chceme-li si zajistit příjemnější sny, můžeme v ložnici pomocí rozprašovače či aromolampy uvolnit květinové esence, které prokazatelně působí konejšivě a zlepšují kvalitu spánku.Vůně dokonce pomáhají navrátit ztracenou paměť, neboť si je dokážeme asociovat s emocemi. 

Květiny v nás probouzejí také větší přátelskost a není tedy divu, že se staly jakýmsi symbolem pro význačné události, jakými jsou svatby, narozeniny, svátky, či romantické schůzky. V našem květinářství si můžete vybrat nejen nádherné čerstvé květiny, ale také různé květinové produkty, jako například mini mýdla od Cath Kidston, která jistě potěší Vaše hosty, nebo si je můžete přihodit do své cestovní taštičky. Samozřejmostí je, že kosmetika Cath Kidston je přírodní, není testována na zvířetech, neobsahuje sulfáty ani parabeny a jako třešnička na dortu je překrásné květinové balení.

                                                                              Krásný den!


2 komentáře:

  1. Nádherný blog a velmi inspirativní psaní. Děkuji za květinové rozzáření mého dne a těším se, až se do Vašeho obchodu podívám!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Mockrát děkujeme, rádi Vás v obchůdku uvidíme! :-)

      Vymazat

Děkujeme za Vaši návštěvu i komentáře!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...